Nosidła i kosze na drewno

nosidło na drzewoJeżeli jesteś miłośnikiem niecodziennych sposobów na aranżację wnętrz w swoim domu, a dodatkowo poszukujesz najlepszego patentu na przechowywanie drewna kominkowego, to z pewnością Twoją uwagę zwrócą różnego rodzaju kosze i nosidła na drewno. Dzięki nim nasze wnętrza nabiorą zupełnie nowego, ciekawego charakteru, a my zyskamy natomiast praktyczny dodatek, który umożliwi nam przeniesienie drewna z drewutni.

My pragniemy zaprezentować Państwu trzy ciekawe rozwiązania: nosidło na drewno dedykowane do naszych stojaków, kosz na drewno kominkowe XL, jak również duży koszyk na drewno kominkowe – wszystkie modele polskiej produkcji.

Nosidło na drewno wykonane zostało z wytrzymałego, bardzo solidnego materiału podwyższającego trwałość produktu, jak również zapobiegającego wysypaniu się drobinek drzewnych. Nosidło jest w stanie udźwignąć aż 20 kg drewna, zatem w szybki sposób możemy przenieść sporą ilość opału. Model jest dedykowany do stojaka na drewno.

nosidło do drewna

Kosz na drewno kominkowe XL to niezwykle designerski sposób na przechowywanie drewna. Wykonano go z bardzo trwałych materiałów, dzięki którym nie ulega on zniszczeniu przez wiele lat. Kosz wiklinowy zaprojektowano w opływowym kształcie, by umożliwić przeniesienie do 30 kg drewna. Dopełnieniem jest funkcjonalna rączka, która ułatwia przenoszenie drewna.

duzy kosz na drewno

Nasza ostatnia propozycja to wiklinowy kosz na drewno kominkowe i opałowe, którego wnętrze wypełniono wytrzymałym materiałem chroniącym przed wysypywaniem się drobinek drewna. Kosz jest lekki i może udźwignąć aż 25 kg drewna.

wiklinowy kosz na drewno opałowe

Zamów teraz

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie odnośnie naszego produktu?

  • Telefon

    (+48) 530 737 841
  • E-mail

    pytania@nadrewno.pl
  • Nasze produkty dostarczamy w całej Unii Europejskiej.

Zadzwoń teraz tel. 530 737 841