Drewutnie, Wiaty na drewno

Drewutnia to doskonały patent na przechowywanie drewna opałowego w wybranym przez nas miejscu  w ogrodzie lub na tarasie. Dzięki niemu nie tylko uporządkujemy przestrzeń wokół naszego domu, ale także stworzymy w niej niepowtarzalny klimat.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy Państwu trzy modele drewutni: drewutnię narożnikową, klasyczną drewutnię/wiatę na drewno, jak również drewutnię z podstawą. Wszystkie produkty wyprodukowano w Polsce i wykonano je w pełni z polskich drzew.

Drewutnia narożnikowa

Drewutnia narożnikowa to model bardzo pojemny – jest w stanie pomieścić około 5,5 m3 drewna. Wyróżnia ją również znakomita, bardzo stabilna konstrukcja, w której zastosowano zmontowane boki wiaty. Co więcej, drewutnia ta została dodatkowo zaimpregnowana ciśnieniowo, by zagwarantować pełną odporność na panujące warunki atmosferyczne.

naroznikowa drewutnia szkielet drewutnia naroznikowa

Drewutnia Klasyczna

Druga propozycja to drewutnia / wiata na drewno, którą wykonano z wytrzymałego drewna sosnowego. Drewutnia mieści nieco mniej materiału opałowego – około 1,2 m3, przez co doskonale sprawdzi się na mniejszych powierzchniach. Prezentowany model jest bardzo prosty do złożenia. Co więcej, został zaimpregnowany ciśnieniowo, by chronić drewno przed wilgocią.

drewutnia klasyczna drewnianadrewutnia klasyczna z drewnem

Drewutnia z podstawą

Na koniec prezentujemy drewutnię z wiatą i podstawą o pojemności 2 m3. Boki wiaty zostały tu zmontowane, a dodatkowo zyskujemy możliwość połączenia dwóch drewutni za pomocą łącznika narożnego. Drewutnia została poddana procesowi ciśnieniowego impregnowania, który zapewnia trwałość produktu przez wiele lat.

drewutnia z podstawą drewutnia na drewno z podstawa

 

Zamów teraz

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie odnośnie naszego produktu?

  • Telefon

    (+48) 530 737 841
  • E-mail

    pytania@nadrewno.pl
  • Nasze produkty dostarczamy w całej Unii Europejskiej.

Zadzwoń teraz tel. 530 737 841